تهران، پیروزی، بین مترو نبرد و پیروزی، نبش کوچه ایلخانی، پلاک ۱۲، واحد ۱۲

سونوگرافی رسا
Search
Close this search box.

بهترین مرکز سونوگرافی در پیروزی تهران!؟

بخش سونوگرافی مرکز تصویربرداری رسا با مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و همچنین پزشکان متخصص، تحت نظر دکتر رضا مردانی یکی از بهترین مراکز سونوگرافی در پیروزی تهران است.

🔷🔹جهت کسب اطلاعات بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید 🔹🔷

 

بهترین مرکز سونوگرافی در پیروزی تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟ مرکز سونوگرافی رسا به عنوان بهترین مرکز سونوگرافی در منطقه 14 تهران شناخته می شود. اما این مورد به چه علت است؟ اگر شما هم ساکن تهران هستید و قصد دارید به بهترین مرکز سونوگرافی در تهران مراجعه کنید، لازم است همه نکات لازم در ارتباط با انتخاب یک مرکز تصویربرداری خوب را بدانید. این مورد به شما کمک می کند خدمات با کیفیت بالاتری دریافت کنید.

00:42
truncate dir-rtl

مرکز سونوگرافی و رادیولوژی رسا در پیروزی

بهترین مرکز سونوگرافی در پیروزی تهران چه خدماتی ارائه می کند؟

مواردی که به شما کمک می کند بهترین مرکز سونوگرافی در پیروزی تهران را بشناسید، معرفی خدمات این مرکز است. گاهی ممکن است آزمایش هایی از جانب متخصص زنان به شما توصیه شود که نیاز داشته باشید آن را تهیه کنید. اما آیا همه مراکز تصویر برداری در تهران آزمایش مورد نظر شما را انجام می دهند؟ پس یک سوال مهم در اینجا ایجاد می شود. بهترین مراکز سونوگرافی در تهران چه خدماتی را ارائه می کند؟

☑ سونوگرافی جنرال

☑ انواع سونوگرافی کالر داپلر

☑ سونوگرافی‌ اطفال

☑ سونوگرافی پستان

☑ سونوگرافی تخصصی زنان

☑ سونوگرافی بارداری

 ⭕ یکی از مهم ترین نکاتی که باید رعایت کنید، این است که زمانی که قصد دارید به مرکز تصویر برداری مراجعه کنید، آیا مرکز مورد نظر شما خدماتی که قصد انجام آن را دارید ارائه می دهد یا خیر ⭕

در صورتی که هر گونه سوال در ارتباط با دریافت نوبت و یا انواع سونوگرافی در پیروزی تهران دارید، می توانید در ساعات غیر کاری از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

خدمات سونوگرافی در پیروزی تهران

برای سونوگرافی در چه زمنیه هایی می توانم به مرکز سونوگرافی رسا مراجعه کنم؟​

 • سونوگرافی غربالگری
 • سونوگرافی تشخیص بارداری
 • سونوگرافی کالر داپلر بارداری
 • اکو قلب جنین
 • سونوگرافی ۳و۴ بعدی جنین
 • سونوگرافی کالر داپلر (رنگی) کلیه
 • سونوگرافی کالر داپلر (رنگی) کبد
 • سونوگرافی کالر داپلر (رنگی) تیروئید

 • سونوگرافی شکم
 • سونوگرافی کبد
 • سونوگرافی کلیه
 • سونوگرافی تیروید
 • سونوگرافی بیضه
 • سونوگرافی نسج نرم
 • سونوگرافی هیپ
 • سونوگرافی پستان

موارد مورد اهمیت در انتخاب مرکز سونوگرافی در پیروزی

زمانی که قصد دارید به بهترین مرکز سونوگرافی در منطقه 14 تهران مراجعه کنید، لازم است علاوه بر توجه به خدمات، به مواردی اهمیت دهید که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

لوکیشن مرکز سونوگرافی

لوکیشن مرکز سونوگرافی باید به گونه ای باشد که به محل زندگی شما نزدیک باشد. و یا دسترسی آن به وسایل حمل و نقل عمومی آسان باشد. آیا مرکز سونوگرافی رسا به مترو نزدیک است؟ درواقع این مرکز بین مترو نبرد و پیروزی واقع شده است. بنابراین شما می توانید به راحتی از هر کجای تهران به آن دسترسی داشته باشید و از خدمات این مرکز استفاده لازم را ببرید.

 

🔶🔸 جهت مسیریابی مرکز سونوگرافی در پیروزی تهران بر روی بخش “مسیریابی کنید”، کلیک کنید 🔸🔶

حضور پرسنل متخصص

از دیگر خدمات مرکز سونوگرافی رسا در پیروزی تهران که این مرکز را با بسیاری از مراکز دیگر متمایز می کند، تیم پزشکان متخصص و فلوشیپ آقا و خانم در ساعات کاری بالا برای ارائه خدمات باکیفیت در مرکز است. همچنین علاوه بر آن بانوان ممکن است برای انجام خدمات سونوگرافی نیاز به کادر بانوان داشته باشند. مرکز سونوگرافی و تصویر برداری رسا با تنوع گسترده در خدمات سونوگرافی همه نیاز های شما را در این زمینه در نظر می گیرد.

تماس با سونوگرافی رسا

همین الان با مرکز سونوگرافی رسا تماس بگیرید
تخفیف ویژه

طرف قرار داد با بیمه ها

طرف قرارداد مرکز سونوگرافی با تمام بیمه‌های پایه و نیروهای مسلح ، بانک ها و همچنین بهره بردن از مزایایی نظیر ویزیت رایگان از جمله دلایل مراجعه به بهترین مرکز سونوگرافی واقع در پیروزی تهران است. این مورد باعث می شود در هزینه های شما صرفه جویی شود. بنابراین با اینکه خدمات مناسبی در حوزه سونوگرافی دریافت می کنید، می توانید با شرایط مناسب از این خدمات بهره ببرید.

انجام سونوگرافی های تخصصی بدون درد و بیهوشی

در اکثر مراکز سونوگرافی برای انجام خدماتی از جمله هیستروسالپنگوگرافی اقدام به بیهوشی می کنند. و یا بانوان تجربه ناخوشایندی از درد هنگام سونوگرافی رنگی رحم گزارش می کنند. این درحالی است که هر دوی این موارد به نوعی عیب محسوب می شود. در این راستا مرکز سونوگرافی رسا، هیستروسالپنگوگرافی را با ست بدون درد انجام می دهد. همچین شما برای انجام انواع خدمات نیاز به بیهوشی نخواهید داشت. بنابراین از عوارض بیهوشی نیز در امان خواهید بود.

 

سونوگرافی رسا دکتر مردانی

بهره بردن از دستگاه های مجهز در مرکز

این مورد علاوه بر تخصص پزشکان، گام مهمی در تشخیص دقیق تر بر می دارد. از دیگر مزایایی که دستگاه های مجهز در مرکز سونوگرافی دارد، می توان به انجام اقدمات تصویر برداری بدون درد اشاره کرد. این تجهیزات موجب ایجاد تنوع خدمات گسترده و همچنین مواردی از جمله انجام تمام گرافی های تخصصی ارتوپدی و انجام تمام گرافی های تخصصی دستگاه گوارش خواهد شد.

بنابراین احتمال مواردی از جمله تشخیص نادرست با امکانات و ویژگی های سونوگرافی در پیروزی تهران بسیار کم خواهد شد و نیاز به نگرانی از این بابت نخواهد بود. 

شما عزیزان می توانید در صورت تمایل برای دریافت نوبت از خدمات سونوگرافی رسا با این مرکز تماس حاصل کنید و یا از طریق دیگر راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سونوگرافی رسا در پیروزی تهران

مرکز سونوگرافی و تصویر برداری رسا واقع در پیروری تهران تحت نظر دکتر رضا مردانی یکی از بهترین مراکز تخصصی سونوگرافی در شرق تهران است که این افتخار را دارد با ارزش های پیشنهادی که ایجاد کرده، در مدت زمان کم توانسته در زمینه خدمت رسانی در حوزه سونوگرافی خدمات باکیفیت به مراجعان ارائه دهد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مرکز ارتباط حاصل فرمایید.

بهترین مرکز سونوگرافی شرق تهران در منطقه 14 چه مزایایی دارد؟

بهترین مرکز سونوگرافی واقع در خیابان پیروزی علاوه بر مجهز بودن، دارای مزایایی از جمله کادر مجرب، محیط آرام و پاسخ دهی سریع نیز برخوردار خواهد بود.

آیا مرکز تصویربرداری رسا خدمات رادیولوژی نیز ارائه می کند؟

بله مراجعان محترم می توانند علاوه بر بهره بردن از خدمات سونوگرافی، از خدمات رادیولوژی، ماموگرافی و پانورکس دندان نیز بهره مند شوند. 

آخرین مقالات

سونوگرافی غدد لنفاوی
سونوگرافی

سونوگرافی غدد لنفاوی

سونوگرافی غدد لنفاوی یک فرایند تصویربرداری پزشکی است که با استفاده از امواج صوتی، غدد لنفاوی را تصویربرداری می‌کند. این فرایند به منظور تشخیص و

سونوگرافی سینه
سونوگرافی

سونوگرافی سینه + نحوه انجام آن

سونوگرافی سینه چگونه انجام می شود؟ آیا می دانید در چه موارد به سونوگرافی سینه نیاز پیدا می‌کنید؟ در این مقاله از وبسایت مرکز سونوگرافی

سونوگرافی غربالگری
سونوگرافی

سونوگرافی غربالگری

در طول بارداری سونوگرافی‌های مختلفی انجام می‌شود. برای بررسی نواقص و سندروم‌های احتمالی که جنین ممکن است بعد از بدنیا آمدن با آن دست‌وپنجه نرم

رادیولوژی دندان
رادیولوژی دیجیتال

رادیولوژی دندان

رادیولوژی دندان یک روش تصویربرداری است که برای تشخیص اختلالات دهان و دندان و انتخاب بهترین روش درمان استفاده می شود. با روش تصویربرداری رادیوگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *